Program

Driver Booster – Ücretsiz Sürücü (Driver) Güncelleme

Driver Booster – Ücretsiz Sürücü (Driver) Güncelleme

Windows işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorsanız sürücü (driver) yükleme veya güncelleme gibi konularıda çok iyi bilirsiniz. 2013 – 2018 yılları arasında kullandığım Macbook Pro da format, sürücü, anti virüs gibi kavramlar ile hiç işim olmadı. İşim gereği Microsoft programlarını çok kullanıyor ve Macbook ile sıkıntılar yaşıyordum. Evet Macbook orjinal olarak Windows’u destekliyordu ve bir dönem bu şekilde kullandım ama bu da bana Doğan görünümlü Şahin hissiyatı verince yeniden Windows tabanlı bilgisayara döndüm.

Geçiş yaptığım bilgisayar ikinci el kullanılmış olduğu için temiz bir kurulum ile başlamak istedim. İlk kurulumun ardından sürücü güncellemeleri ve sistem güncellemelerine ihtiyacım oldu. Normalde bilgisayar üreticisi web sitesinde gerekli sürücüleri sunuyor fakat bunları ayrı ayır indirip kurmak yerine tek bir programla hızlı bir şekilde yüklemek oldukça zaman kazandırdı.

İnternette bu tarz programlar oldukça fazla fakat ben kullanıp ve oldukça memnun kaldığım Driver Booster programını paylaşacağım.

Türkçe arayüze sahip Driver Booster, aynı zamanda ücretsiz sürücü (driver) güncelleme programdır. Daha fazla özelliğini kullanmak isterseniz Pro lisansını satın alabilirsiniz fakat ücretsiz versiyonuda işinizi fazlasıyla görüyor. Program hızlı bir taramanın ardından eski sürücülerinizi tespit ederek tek bir noktadan indirerek kurulumunu sağlıyor.

ücretsiz sürücü (driver) güncelleme

Pro özellikleri arasında daha fazla indirme hızı, sistem boştayken otomatik güncelleme, aygıt yöneticisindeki hataları giderme ve sürücü yedekleme gibi işlemler yer alıyor.

Ücretli yada ücretisiz olarak programa sahip olmak isterseniz aşağıdaki indirme butonuna tıklayın.

Driver Booster İndir

Eğer Driver Booster dan memnun kalırsanız aynı yazılım firmasına ait olan ve sistem iyileştirme programı Advanced SystemCare önerebilirim. Bu program ile cihazınızın güvenliği, gereksiz dosya temizliği ve gerçek zamanlı koruma sağlayabilirsiniz. Yaptığı işlemler ile yavaş bilgisayarınızda gözle görülür bir hızlanma gerçekleşiyor. Ücretsiz olan bu uygulamaya sahip olmak için aşağıdaki indirme butonuna tıklayın.

Advanced SystemCare İndir

1 Comment

  • Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir