Faydalı Linkler

Bilişim ve teknoloji dünyasında keşfettiğim faydalı linkleri kategoriler altında bir araya getireceğim. Bu linkler arasında kişisel bloglar, forumlar, eğitim video setleri gibi bilgiler yer alacak. Sizlerinde bu kategoriler altında yer alacağını düşündüğünüz uygun linkler varsa yorum alanına yazarak paylaşabilir siniz.

* Paylaştığım linkler reklam amaçlı olmayıp sadece bilgi paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Lütfen bu konuda reklam teklifinde bulunmayınız. 

Bilişim Etkinlikleri

  • Çözümpark Etkinlikleri – Bilişim sektöründe gerçekleşen lansman, seminer, sosyal etkinlikler, sponsor etkinlikleri, üniversite seminerleri, webinar ve workshopları güncel olarak takip edebilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

Teknoloji Forumları

  • ÇözümPark Forum – Bilişim sektöründe ihtiyacınız olan bilgiye buradan ulaşabilir ve konusunda uzman kişilerle fikir alışverisinde bulunabilirsiniz.

Kurumsal Kanallar

  • TEB Kobi TV – Endüstri 4.0, Kişisel ve Kariyer Gelişim, Teknolojik Çözümler ve Kadın Girişimciler kanallarıyla kendinizi geliştirebileceğiniz videolar yer almaktadır.

Kurumsal Bloglar

  • Logo Blog – Logo Yazılım ürünleri ve kullanımına dair ipuçları.

Kişisel Bloglar

Online Eğitimler

  • Vidoport – Ücretli – Excel ağırlıklı olmak üzere diğer Office programları, Windows ve  bazı programlama yazılımları konusunda online eğitimler yayınlanıyor. Başlangıç, orta ve ileri seviye excel eğitimlerinde oldukça faydalı içerikler bulunuyor.
  • Microsoft Açık Akademi – Ücretsiz – Endüstri 4.0, C#, ASP.NET, Unity, CSS, HTML gibi konularda uzman eğitimleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
  • Google Dijital Atölye – Ücretsiz – Dijital pazarlama üzerine Google kalitesiyle kendinizi geliştirebileceğiniz online eğitim setidir. Bu eğitimlerin sonunda sertifika sahibi olabilirsiniz.
  • Vidobu – Ücretli – Ofis progamları, Bilişim Teknolojileri, Fotoğrafçılık, Kişisel Gelişim, Mesleki Gelişim gibi konularda online eğitimleri izleyebilirsiniz.

İş Zekası ve Veri Analizi

  • Power BI İstanbul – Microsoft’un iş zekası yazılımı Power BI üzerine ipuçları ve blog yazıları bulabilirsiniz. Aynı zamanda Power BI eğitimleri de düzenlemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir