Kurumsal, kişisel, ihtiyaca özel yada e-ticaret tabanlı web sitelerinin kurulumu yada Trendyol gibi pazaryerlerinde satış yapmayı düşünüyorsanız benimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Tekirdağ/Saray
iletisim(@)ercangulcay.com.tr
info(@)farkol.digital

2 Comments

 • Merhabalar,
  Sakarya üniversitesinde yüksek lisans öğrencisiyim ve İş Süreçleri Yönetimi adında bir ders alıyorum. Bu derse ait bir ödevim var ve bu konuda desteğinizi alabilir miyim ?
  Ödevimin konusu:İş Zekası uygulamalarından (Business Intelligence) süreçlerin yönetimi için nasıl faydalanılabileceğinin araştırılması ve örnek olarak 2 tane iş zekası programının detaylı olarak incelenmesi.
  Bunun için bir tane bulut tabanlı, bir tane de web tabanlı bir program inceleyeceğim. Yazılarınızdan Microsoft’un Power BI programını kullandığınızı okudum. Bunun hakkında bilgi verebilir misiniz. Fonksiyonları, işlevleri vb hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Aynı zamanda görsellerle de ödevimi zenginleştirmek istiyorum, yardımcı olabilir misiniz.

  • Meryem Hanım Merhaba,

   Power BI konusunda elimde bulunan kaynaklar ve bağlantılar konusunda size yardım olacağım. Linkedin üzerin gönderidiğiniz mesaja giriş seviyesinde bazı bilgilerde bulundum. Devamını da getireceğim.

   Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir