İletişim

Bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilir yada sorularınızı yoruma bırakabilirsiniz. En kısa zamanda cevaplamaya çalışacağım.

Linkedin: linkedin.com/in/ercangulcay/

Instagram: @thegulcay

Yorum Yaz

Yorum

 1. Merhabalar,
  Sakarya üniversitesinde yüksek lisans öğrencisiyim ve İş Süreçleri Yönetimi adında bir ders alıyorum. Bu derse ait bir ödevim var ve bu konuda desteğinizi alabilir miyim ?
  Ödevimin konusu:İş Zekası uygulamalarından (Business Intelligence) süreçlerin yönetimi için nasıl faydalanılabileceğinin araştırılması ve örnek olarak 2 tane iş zekası programının detaylı olarak incelenmesi.
  Bunun için bir tane bulut tabanlı, bir tane de web tabanlı bir program inceleyeceğim. Yazılarınızdan Microsoft’un Power BI programını kullandığınızı okudum. Bunun hakkında bilgi verebilir misiniz. Fonksiyonları, işlevleri vb hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Aynı zamanda görsellerle de ödevimi zenginleştirmek istiyorum, yardımcı olabilir misiniz.

  • Meryem Hanım Merhaba,

   Power BI konusunda elimde bulunan kaynaklar ve bağlantılar konusunda size yardım olacağım. Linkedin üzerin gönderidiğiniz mesaja giriş seviyesinde bazı bilgilerde bulundum. Devamını da getireceğim.

   Teşekkürler.