Office 365

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları 2022

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları 2022

2019 yılında yayınlamış olduğum Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları yazısı kısa zamanda blogun en çok okunan yazısı haline geldi. 2 yıl sonra bu yazının devam niteliğinde bir derleme daha yapmak istedim.

Bu zaman zarfında bir önceki yazıda yer alan kaynakları hala kullanmaya devam ediyorum. Aşağıdakilerden ise özellikle Canva’yı çok sık kullanıyorum. Bir çoğunuz Canva’yı duymuş ve kullanmışsınızdır. Bilmeyenler için detayları hemen aşağıda paylaşıyorum.

Ayrıca önümüzdeki dönemlerde fırsat buldukça Canva ile ilgili detaylı yazılar paylaşmayı düşünüyorum.

Ücretsiz PowerPoint Sunum Şablonları 2022

Canva

Canva‘da sunum şablonlarının ve sosyal medya tasarımları dışında işinizle ilgili olarak fatura, kartvizit, afiş, el ilanı, infografik ve bülten gibi daha çok fazla şablondan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken tek konu şablon çıktısını ppt yerine pdf olarak alabiliyorsunuz.

ücretsiz sunum şablonları
canva.com

Slides Carnival

Slides Carnival bünyesinde yer alan tüm şablonlar PowerPoint ve Google Slides uyumlu olarak sunulmaktadır.

Öne çıkan özellikleri arasında renk grubuna göre de kategorize edilmiş olması. Örneğin şirketiniz logosu yada ana renkleri yeşil ağırlıklı ve sizde bu renklerde hazırlanmış şablonları hızlıca filtreleyebiliyorsunuz.

Sunum şablonlarını indirmek için bir üyelik almanıza gerek yok ve bir limitte bulunmuyor. %100 ücretsiz yararlanabileceğiniz yegane kaynaklardan birini sık kullanılanlarınıza mutlaka ekleyin 🙂

ücretsiz powepoint sunum
slidescarnival.com

PowerPointify

Çeşitli kaynaklardan derlemeler yapan PowerPointify diğerleri gibi ücretsiz indirme imkanı sunuyor. Kaliteli içeriklere sahip olan sitede aynı zamanda sunumlarda kullanabileceğiniz zaman çizelgesi ve haritalar gibi içerikleri de bulabilirsiniz.

ücretsiz sunum şablonu indir
powerpointify.com

24slides

24slides bünyesinde sunum şablonlarının yanında tablo, grafik, diyagram ve swot gibi data şablonlarının bolca bulabilirsiniz. Ayrıca bu siteden hem PowerPoint hem de Google Slides için sunum şablonları indirebilirsiniz.

ücretsiz sunum şablonları
24slides.com

Okuyun: Ücretsiz Sunum Hazırlama Siteleri 2022

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir