İş Zekası

RaporPro – Kobilere Özel İş Zekası Çözümü

RaporPro – Kobilere Özel İş Zekası Çözümü

Şirketlerin dijitalleşen süreçleri sayesinde yöneticilerin anlık veriye ulaşmaları artık oldukça çok kolay ve düşük maliyetli hale geldi. Bu süreçlere küçük adımlarla giriş yapan kobileri hedef alan RaporPro bulut ortamında sunmuş olduğu iş zekası çözümü sayesinde şirketlere ait finansal, üretim ve stok bilgisi gibi raporların listelenmesini ve bu raporların grafiksel olarak zaman ve mekan fark etmeksizin ister web ister mobil ortamda yöneticilere ulaştırmaktadır.

İşim gereği iş zekası çözümü olarak Microsoft Power BI kullanıyorum, fakat bu tarz yeni ve yerli uygulamalar keşfettikçe detaylı incelemesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

RaporPro Nedir ?

BTPRO Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanan yerli iş zekası çözümü olan RaporPro daha önce yayınlamış olduğum diğer iş zekası yazılımlarıyla benzer özellikler taşımaktadır. Yazılım ekibi sistemlerini sürekli geliştirmeye yenilikler katmaya devam ediyor. İlk gün denemelerim esnasında oldukça yakından ilgilendiler ve karşılaştığım sorunlara hızlı bir şekilde dönüş yaparak yardımcı oldular.

SQL Server, Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB ve Firebird gibi yazılım dünyasında önde gelen veritabanı uygulamalarına bağlantı sağlayabilirsiniz.

RaporPro Özellikleri

Özellikle içerisinde hazır olarak gelen Mikro ve Logo ERP yazılımlarına ait 30 dan fazla rapor şablonuyla finans, satış, cari, stok, nakit akışı ve sipariş raporlarınıza sadece kendi firmanıza ait parametreleri değiştirerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca sogu ekranı ile kendinize ait özel SQL raporlarınızı da uygulamaya dahil edebilirsiniz.

Yazılım birden fazla veri kaynağına aynı anda bağlanarak kullanıcıların aynı veriler üzerinde çalışma yapmasına olanak sağlıyor.
Örneğin bir holding yönetimi, sahip oldukları farklı şehirlerdeki, farklı şirketlerinin, tüm farklı sistemlerine (ERP, Depo Yazılımı, CRM vb) veritabanı bağlantıları tanımlayarak tek panelden rapor alabilir. Bu da verimlilik ve uyumluluk konusunda şirketlere avantaj sağlamaktadır.

RaporPro Topoloji

Yöneticileriniz her gün uygulamaya girip raporları kontrol etmek yerine zamanlayıcı sayesinde istediğiniz sıklıkta mail ortamında excel yada pdf formatlarında raporlamasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; En İyi İş Zekası Çözümleri

Mobil Uygulama

raporpro

RaporPro, bulut ortamında çalışan bir yazılım olduğu için günümüzde en çok tercih edilen Andorid ve iOS platformlarında rahatlıkla çalışabiliyor.

İndirme linkleri için Play Store ve App Store uygulama bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir